xRunners
www

Intercontinental Tower Run

 Intercontinental Tower Run to bieg po 49 piętrach hotelu Intercontinental Warszawa. Jest to niesamowite, wytrzymałościowe wyzwanie sportowe dla każdego.

„Klub RiverView ma zaszczyt zaprosić wszystkich amatorów wyzwań i biegowej zabawy na oficjalny bieg Intercontinental Tower Run. Mamy nadzieję ,że atmosfera będzie równa niezapomniana jak podczas zeszłorocznego biegu. Do zobaczenia.”

Bożena Łada, hotel Intercontinental

„W tym roku czekać na Was będzie niemal 1000 schodów od poziomu -5 do +44. Na trasie będziecie przebiegali również przez oszklone lobby hotelu, gdzie kibice będą mogli Was dopingować bezpośrednio w trakcie trwania waszej próby”

Piotr Szmyt, extremeendurance.pl

InterContinental Tower Run to organizowany od 4 lat bieg po schodach pięciogwiazdkowego hotelu InterContinental. Zawodnicy mają do pokonania 1000 stopni, startując z poziomu -5 aż do 44 piętra.

Bieg ma charakter charytatywny, a dochód ze sprzedaży pakietów startowych przekazywany jest wybranej organizacji charytatywnej.

W tym roku pomagać będziemy kilkuletniej Lusi. Dziewczynka cierpi na zespół Goldenhara (brak ucha, asymetria twarzy, niewykształcenie części kości twarzoczaszki, brak żeber z lewej strony, ogromna skolioza), oprócz tego urodziła się z rozszczepem kręgosłupa, przepukliną oponowo-rdzeniową i co jest dla niej szczególnie groźne, ma tylko jedną nerką i pęcherz neurogenny. Więcej informacji o Lusi oraz o tym, jak mozna jej pomóc znajdziecie na Facebooku: https://www.facebook.com/dlalusi

W zeszłym roku w InterContinental Tower Run wzięło udział 91 biegaczy.

Najlepszy czas wśród mężczyzn osiągnął Tomasz Kubik: 5 minut i 37sekund. Wśród Pań najlepsza była Magdalena Picheta z wynikiem 7 minut i 3 sekundy.

W 2016 roku zebrane fundusze przekazaliśmy na leczenie 3,5 letniej Helenki, u której zdiagnozowano autyzm dziecięcy. Część dochodów (20%) została również przekazana dla IHG Foundation- organizacji charytatywnej działającej w ramach InterContinental Hotels Group (IHG). Zachęcamy do obejrzenia filmu z Tower Run 2016:


WYDARZENIA:RANKING:ZNAJDŹ NAS RÓWNIEŻ TUTAJ