xRunners
www

TorTura

Bieg bedzie odbywał się w 3 dystansach

- bieg dla dzieci to 1 kilometr fantastycznej zabawy w błocie 
- bieg na 3km z 15 przeszkodami to wyzwanie nie tylko dla osób, które trenują ale także dla amatorów adrenaliny, którzy chcą się sprawdzić w walce z przeszkodami i torem 
- bieg na 6km z 30 przeszkodami to wyzwanie dla prawdziwych wojowników 


TorTura to wydarzenie pełne adrenaliny i emocji,
Które towarzyszą zawodnikom podczas pokonywania przeszkód. Jest to idealny bieg dla osób chcących sprawdzić swoją sprawność i siłę charakteru. TorTura to nie tylko bieg, ale także mnóstwo atrakcji dla kibiców i zawodników. Fantastyczne położenie nad Żwirownią w Zaborowie gwarantuje rewelacyjną zabawę. TorTura jest także biegiem mocno promującym nasze miasto. Nazwa i logo nazwiazują do herbu naszego miasta. 

Na czym polegają miejskie biegi z przeszkodami? 
Są to biegi wykorzystujące naturalne przeszkody w postaci jezior, pagórków, strumieni, rowów itp. oraz sztucznych przeszkód budowanych przez sponsorów i organizatorów. Jako przeszkody często służą samochody, kontenery wypełnione lodowatą wodą oraz np. rampy. Uczestnicy muszą pokonać cały tor przeszkód niejednokrotnie brudząc się w wodzie lub czołgając się w błocie. Trudność przeszkód oraz ich kształt zależy tylko od wyobraźni organizatorów z jednoczesnym przestrzeganiem zasad bezpieczeństwa. 


WYDARZENIA:RANKING:ZNAJDŹ NAS RÓWNIEŻ TUTAJ