AKTUALNOŚCI

Zimowy Runmageddon Rekrut - Kwalifikacje do Mistrzostw Europy OCR.

; opublikowano 23 stycznia 2017 19:02

Kwalifikacje do Mistrzostw Europy OCR European Championships, które odbędą się w Holandii uzyskali:

Fala Elite - kobiety:

Danuta Ciszewska

Fala Elite - mężczyźni:

Szymon Kopczyński

Pozostałe kwalifikacje w rozwinięciu aktualności.

 

 


Runmageddon organizatorem partnerskim OCR Polska.

; opublikowano 20 stycznia 2017 13:29

Jest to dla nas cenny krok do przodu. Chcemy zrzeszać, zarówno największych organizatorów na rynku, jak i eventy stawiające pierwsze kroki w świecie OCR.


Zyskujemy solidnego partnera ze swoim ogromnym doświadczeniem jak i wyznaczonymi celami. Już na wstępie decydujemy wspólnie o wprowadzeniu kategorii wiekowych do fali Elite, dzięki czemu od najbliższego eventu w Warszawie Runmageddon kwalifikuje do Mistrzostw Europy OCR European Championships również w kategoriach wiekowych.

 


Barbarian Race Challenge

; opublikowano 6 stycznia 2017 13:29

Z przyjemnością zawiadamiamy, że dnia 28.01 odbędzie się pierwszy z partnerskich biegów stadionowych. Za start i zwycięstwo w serii Elite można zdobyć maksymalną liczbę 600 punktów do rankingu.

Barbarian Race Challenge zebrał wysokie recenzje w zeszłym roku. Dystanse sprinterskie i stadionowe to doskonała rozgrzewka przed zbliżającym się sezonem.

 


Kamil Pupkowski

; opublikowano 25 grudnia 2016 21:30

Monolog Kamila Pupkowskiego, pechowego uczestnika mistrzostw Europy OCR w Holandii. Który tydzień przed mistrzostwami nabawił się kontuzji złamanej piszczeli i zerwanej torebki stawowej. Pomimo gipsu Kamil pojechał na mistrzostwa Europy dopingować kolegów z drużyny.

„Wspomnienia to najważniejsze co nam pozostaje. Zapamiętujemy te najbardziej wzruszające, płynące z głębi serca, zapisane do końca życia… Każda noc i dzień pozostawiają nam Kolejne... Niezwykłe i Jedyne …WSPOMNIENIA.

 


Współpraca

; opublikowano 18 grudnia 2016 20:45

Zapraszamy do współpracy Grupy Treningowe, Kluby Sportowe, Kluby Biegowe, Kluby Fitness, Box'y Crossfit oraz inne aktywne drużyny treningowe.


Oferujemy wiele przywilejów związanych z członkowstwem.

 


ZNAJDŹ NAS RÓWNIEŻ TUTAJ