AKTUALNOŚCI

Marcel Mierzicki

; opublikowano 13 lutego 2017 19:00

"Swój udział w biegach przeszkodowych zacząłem od czerwcowego Biegu Szlakiem Wygasłych Wulkanów w roku 2014. Na imprezę w Złotoryi pojechałem myśląc, że to... bieg przełajowy bez ścian i bagien po pas na trasie. Pierwszy świadomy start w biegach przeszkodowych zaliczyłem miesiąc później w drugiej edycji Runmageddonu, która odbyła się na Torze Wyścigów Konnych na Służewcu... i po przekroczeniu linii mety wiedziałem, że biegi przeszkodowe wciągną mnie na dobre..."

 


Tomasz Danielkiewicz

; opublikowano 11 lutego 2017 13:00

Od dzieciństwa jest związany ze sportem. Do niedawna jako sportowiec biegów ulicznych. Dziś czołowy zawodnik i reprezentant OCR Polska w biegach przeszkodowych.

"Biegi przeszkodowe to moja pasja. Dzięki Nim realizuje sie jako sportowiec i spełniam swoje marzenia. Po zdobyciu brązowego medalu na Mistrzostwach Świata OCR w Kanadzie wiem, że stać mnie na wiele. Krok po kroku zmierzam do celu.

 


Zbigniew Ziober

; opublikowano 9 lutego 2017 21:48

Od trzech lat czynnie uczestniczę w biegach przeszkodowych oraz przede wszystkim ścigam się z najlepszymi zawodnikami z Polski i od niedawna Europy.

Stawiam na rywalizację - to ona mnie napędza, dzięki temu wiem nad jakimi elementami mojego warsztatu muszę pracować, by stawać się jeszcze lepszym. W lipcu 2016 roku dołączyłem do drużyny xRunners z którą zdobywamy coraz większe uznanie w polskim światku OCR.

 


Sebastian Kasprzyk

; opublikowano 30 stycznia 2017 00:32

Swoją przygodę z biegami przeszkodowymi rozpocząłem podczas pierwszej edycji RUNMAGEDDON Beskidy, który odbył się 30.05.2015 r. w Myślenicach.

"Był to mój pierwszy start w zawodach biegowych dlatego traktowałem go jako zabawę. Podczas tego biegu zapoczątkowała się we mnie nowa pasja oraz chęć startowania na dłuższych dystansach. Rozpocząłem prace nad sobą biegając po górach oraz ćwicząc na siłowni..."

 


Zimowy Runmageddon Hardcore - Kwalifikacje do Mistrzostw Europy OCR.

; opublikowano 24 stycznia 2017 16:02

Kwalifikacje do Mistrzostw Europy OCR European Championships, które odbędą się w Holandii uzyskali:

Fala Elite - kobiety:

Tatsiana Pekhtserava

Fala Elite - mężczyźni:

Michał Jagieło

Pozostałe kwalifikacje w rozwinięciu aktualności.

 


ZNAJDŹ NAS RÓWNIEŻ TUTAJ