AKTUALNOŚCI

Kwalifikacje do Mistrzostw Świata OCR

; opublikowano 24 kwietnia 2017 23:00

Publikujemy Kwalifikacje uzyskane na Mistrzostw Świata OCR World Championships.

 ★

Zasady kwalifikacji do serii Elite. Miejsce w pierwszej 5 w kategorii kobiet i mężczyzn osobno.

 ★

Zasady kwalifikacji do kategorii wiekowych. Miejsce w pierwszej 10 kategorii wiekowej serii Elite z jednoczesną koniecznością zajęcia miejsca w pierwszej połowie uczestników danej kategorii wiekowej.

 


Runmageddon Rekrut Gdynia - Kwalifikacje do Mistrzostw Europy OCR.

; opublikowano 11 kwietnia 2017 17:00

Kwalifikacje do Mistrzostw Europy OCR European Championships, które odbędą się w Holandii uzyskali:

Fala Elite - kobiety:

Kamila Plichta

Fala Elite - mężczyźni:

Kacper Kąkol

Pozostałe kwalifikacje w rozwinięciu aktualności.

 


Andrzej Doromiejczuk - Stary Koń

; opublikowano 19 marca 2017 20:00

Zacząłem biegać biegi przeszkodowe od RMG Hardcore w listopadzie 2014. Po wcześniejszych startach w biegach ulicznych stanowiło to dla mnie dużą odmianę.

Od razu ta formuła biegów przypadła mi do gustu. W 2015 r. zaliczyłem już kilkanaście biegów przeszkodowych, w tym pierwszy start za granicą.

 


Daniel Burdzy - Koniuchy

; opublikowano 11 marca 2017 09:00

"Moja przygoda z bieganiem zaczęła się w sposób bardzo typowy. Na początku była to forma czystej zabawy i relaksu. Z czasem narodziła się chęć spróbowania czegoś zupełnie innego, co przełamie monotonie klasycznego biegania i jednocześnie będzie stanowiło dla mnie prawdziwe wyzwanie."

 

     Niedługo potem miałem już na swojej liście pierwszy start w sopockim Runmageddonie w 2015 r. Ten debiut okazał się być początkiem zupełnie nowej przygody. Rozpocząłem profesjonalne treningi przygotowujące do ekstremalnych biegów przeszkodowych. W 2016 roku brałem udział w zawodach już nie tylko jako ogromny pasjonat, lecz także w pełni świadomy zawodnik. Kolejnym silnym impulsem do rozwoju okazało się być dołączenie do drużyny sportowej „Koniuchy”.

 


Bernard Tuwalski - Power Training

; opublikowano 9 marca 2017 09:00

27.07.2013 odbył się mój pierwszy start w biegu ulicznym Powstania Warszawskiego. Po około roku deptania asfaltu doszło do mnie że chcę czegoś innego.

W dniu 14.02.2015 wystartowałem po raz pierwszy w Runmageddon’ie, a od kwietnia 2015 dołączyłem do drużyny Power Training gdzie jestem do dziś i nie wyobrażam sobie tego inaczej.

 

 


ZNAJDŹ NAS RÓWNIEŻ TUTAJ