Kwalifikacje do Mistrzostw Świata OCR

; opublikowano 24 kwietnia 2017 23:00

Kwalifikacje do Mistrzostw Świata OCR, które odbędą się w Kanadzie dotychczas uzyskali:

23.01.2017 r. Warszawa - Zimowy Runmageddon Rekrut

Fala Elite - kobiety:

Danuta Ciszewska

Monika Szadyko

Magdalena Sobesto

Magdalena Wawrzyniak

Agnieszka Burnus-Rychlewska

 ★

Fala Elite - mężczyźni:

Szymon Kopczyński

Tomasz Krawczyk

Michał Jagieło

Wojciech Wojtyszyn

Dawid Hajnos

 ★

Dodatkowo w kategoriach wiekowych:

Kobiety - kategoria K18-24

Iza Wysłuch

Magdalena Pypno

Kobiety - kategoria K25-29

Magdalena Bugajny

Kinga Śliwka

Iga Kempa

Ela Wziętek

 ★

Kobiety - kategoria K35-39

Marta Turska

Kobiety - kategoria K+50

Anneli Alanko

Mężczyźni - kategoria M18-24

Artur Kozłowski

Mateusz Chyliński

Bartosz Świętek

Patryk Marszałowicz

Kamil Gałdyn

Bartek Dzierzgowski

Dominik Słodownik

Mężczyźni - kategoria M25-29

Robert Bandosz

Przemysław Jabłoński

Kamil Kołodziejczyk

Dawid Winkler

Jakub Dmuch

Marcin Kur

Artur Jasiak

Piotr Jastrzębski

Damian Pluciński

Krystian Wojewódka

Mężczyźni - kategoria M30-34

Rafał Kasza

Kamil Pupkowski

Tomasz Oślizło

Michał Kotrys

Kamil Pasek

Piotr Bomba

Marcina Gromelski

Piotr Kaminski

Mężczyźni - kategoria M35-39

Łukasz Kraka-Ćwikliński

Adam Lisowski

Marcin Idziak

Bartosz Brusiło

Robert Ciupek

Sławomir Jastrzębski

Pawel Sala

Marcel Mierzicki

Mężczyźni - kategoria M40-44

Robert Krzystyniak

Piotr Petelczyc

Piotr Kondraciuk

Marcin Czajka

Rafał Bogusz

Grzegorz Leśniak

Mężczyźni - kategoria M45-49

Piotr Tartanus

Piotr Kozina

Wiesław Łobejko

Bernard Tuwalski

Mężczyźni - kategoria +M50

Andrzej Doromiejczuk

Grzegorz Janiszewski

Artur Czerniak

 ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★

24.01.2017 r. Warszawa - Zimowy Runmageddon Hardcore

Fala Elite - kobiety:

Tatsiana Pekhtserava

Magdalena Szulc

Anna Szulecka

Kamila Plichta

Aleksandra Kluczka

 ★

Fala Elite - mężczyźni:

Michał Jagieło

Andrei Arsentsyev

Krzysztof Madejski

Tomasz Danielkiewicz

Łukasz Kraka-Ćwikliński

 ★

Dodatkowo w kategoriach wiekowych:

Kobiety - kategoria K30-34

Natalya Molodtsova

Mężczyźni - kategoria M18-24

Przemysław Senderski

Dawid Hajnos

Kacper Kąkol

Piotr Tokarski

Jerzy Kwoczyński

Bartosz Świętek

Dominik Słodownik

Kamil Gałdyn

Mężczyźni - kategoria M25-29

Zbigniew Ziober

Lukas Abrhan

Marcin Dulęba

Szymon Wesołowski

Adrian Piórkowski

Wojciech Brzoskwinia

Piotr Figura

Jarosław Brzemiński

Artur Pałasz

Mężczyźni - kategoria M30-34

Raman Katolikau

Kamil Pupkowski

Aliaksei Katolikau

Tomasz Kręcielewski

Jakub Kociołowicz

Piotr Bomba

Paweł Zajączkowski

Mężczyźni - kategoria M35-39

Przemysław Trapkowski

Rafal Rozanski

Michał Wasielewski

Adam Lisowski

Grzegorz Stępień

Grzegorz Trąbiński

Witold Wierzbicki

Daniel Piskała

Dominik Wałdowski

Mężczyźni - kategoria M40-44

Robert Krzystyniak

Mariusz Augustyniak

Marcin Łytek

Robert Kralewski

Mężczyźni - kategoria M45-49

Piotr Kozina

Bernard Tuwalski

★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★

 21.02.2017 r. Ełk - Zimowy Runmageddon Classic

Fala Elite - kobiety:

Tatsiana Pekhtserava

Małgorzata Daszkiewicz

Aleksandra Kluczka

Magdalena Wawrzyniak

Anna Szlendak

 ★

Fala Elite - mężczyźni:

Andrei Arsentsyev

Tomasz Danielkiewicz

Mateusz Krawiecki

Szymon Kopczyński

Krzysztof Madejski

 ★

Dodatkowo w kategoriach wiekowych:

Kobiety - kategoria K18-24

Monika Szadyko

Kobiety - kategoria K25-29

Elżbieta Wziętek

Kobiety - kategoria K30-34

Anna Paulina Kurdyk

Mężczyźni - kategoria M18-24

Artur Kozłowski

Dawid Hajnos

Wojciech Wojtyszyn

Sebastian Kasprzyk

Bartosz Świętek

Kacper Kąkol

Daniel Burdzy

Mężczyźni - kategoria M25-29

Jacek Konewka

Zbigniew Ziober

Łukasz Gustaw

Jakub Dmuch

Damian Pluciński

Daniel Połatyński

Grzegorz Grzywna

Bartłomiej Waś

Mężczyźni - kategoria M30-34

Michał Jagieło

Tomasz Krawczyk

Kamil Pupkowski

Marcin Gromelski

Piotr Kaminski

Piotr Bomba

Mężczyźni - kategoria M35-39

Dominik Wałdowski

Przemysław Trapkowski

Krzysztof Chomicz

Michał Wasielewski

Daniel Piskała

Bartosz Arusztowicz

Bartosz Brusiło

Marcin Białczak

Mężczyźni - kategoria M40-44

Robert Krzystyniak

Piotr Petelczyc

Maciek Frydrych

Mężczyźni - kategoria M45-49

Piotr Kozina

Paweł Tiahnybok

Mężczyźni - kategoria +M50

Andrzej Doromiejczuk

★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★

 21.02.2017 r. Ełk - Nocny Zimowy Runmageddon Rekrut

Fala Elite - kobiety:

Anna Szulecka

Tatsiana Pekhtserava

Magdalena Wawrzyniak

Katarzyna Olczak

Anna Paulina Kurdyk

 ★

Fala Elite - mężczyźni:

Tomasz Danielkiewicz

Michał Jagieło

Robert Bandosz

Jacek Konewka

Andrei Arsentsyev

 ★

Dodatkowo w kategoriach wiekowych:

Kobiety - kategoria K18-24

Monika Szadyko

Kobiety - kategoria K25-29

Hanna Małek

Mężczyźni - kategoria M18-24

Sebastian Kasprzyk

Patryk Marszałowicz

Rafał Kurta

Dawid Rogowski

Braian Wołyniec

Mężczyźni - kategoria M25-29

Aleksander Balcer

Daniel Połatyński

Paweł Traczyk

Marek Podgórski

Grzegorz Faltyczko

Piotr Podsiadlik

Marcin Sidorowicz

Mężczyźni - kategoria M30-34

Kamil Pupkowski

Mateusz Karczmarski

Mężczyźni - kategoria M35-39

Maciej Litniewski

Marcel Mierzicki

Mężczyźni - kategoria M40-44

Marcin Olszewski

Marcin Komisarek

Mężczyźni - kategoria +M50

Bogdan Wołyniec

★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★

 11.04.2017 r. Gdynia - Runmageddon Rekrut

Fala Elite - kobiety:

Kamila Plichta

Anna Szulecka

Izabela Frontczak

Jagoda Szwarc

Magdalena Bugajny

 ★

Fala Elite - mężczyźni:

Kacper Kąkol

Robert Bandosz

Michał Rulewski

Jakub Dmuch

Przemysław Madejski

 ★

Dodatkowo w kategoriach wiekowych:

Kobiety - kategoria K18-24

Magdalena Sobesto

Dorota Gadzińska

Milena Wojtasinska

Justyna Gostkowska

Anna Kraśnicka

 ★

Kobiety - kategoria K25-29

Mariia Ruzych

Joanna Dokowska

Małgorzata Gadzińska

Marta Walendowska-Biedak

Aneta Dopierała

Paulina Wiśniewska

Kasia Gaweł

 ★

Kobiety - kategoria K30-34

Justyna Handke

Magdalena Bentkowska

Julita Lemanowicz

Kobiety - kategoria K35-39

Dorota Klinkosz

Agnieszka Dobrowolska

Magdalena Litwinczuk

Kobiety - kategoria K40-44

Magdalena Blachińska

Izabela Filewska

Mężczyźni - kategoria M18-24

Damian Olkowski

Daniel Burdzy

Michał Kądziela

Sylwester Rychert

Jacek Cabaj

Maciej Wietrzyński

Rafał Kurta

Filip Ordakowski

Szymon Kadej

Mężczyźni - kategoria M25-29

Marcin Sałata

Tomasz Dawidowski

Daniel Niedźwiecki

Szymon Wesołowski

Rafał Wełna

Paweł Lewiński

Daniel Połatyński

Mężczyźni - kategoria M30-34

Mikhail Lazouski

Kamil Pupkowski

Anton Ermakov

Mateusz Karczmarski

Nikodem Wróbel

Roman Legaszewski

Adam Łoś

Dawid Rosolski

Adam Stencel

Mężczyźni - kategoria M35-39

Łukasz Józefiak

Rafal Rozanski

Ireneusz Sywanycz

Rafał Szulecki

Michał Wasielewski

Grzegorz Trąbiński

Krystian Zeliszczak

Piotr Świgoński

Oliwer Kawalec

Robert Ciupek

Mężczyźni - kategoria M40-44

Mariusz Augustyniak

Piotr Czaja

Michał Wysocki

Maksym Kovalenko

Artur Wiczynski

Jacek Kliczykowski

Kamil Mankowski

Mężczyźni - kategoria M45-49

Lucjan Nastała

Jerzy Nowakowski

Jacek Fałtynowicz

Arkadiusz Kalinowski

Mężczyźni - kategoria +M50

Artur Czerniak

Andrzej Dębogórski

★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★

Uwaga - w kategoriach wiekowych należy się rejestrować na Mistrzostwach Świata do tej kategorii, do której się będzie należało w dniu zawodów (wiek liczony zgodnie z dokładną datą urodzenia). Bez względu w jakiej kategorii taką kwalifikację się uzyskało.

 

ZNAJDŹ NAS RÓWNIEŻ TUTAJ