Daniel Burdzy - Koniuchy

; opublikowano 11 marca 2017 09:00

"Moja przygoda z bieganiem zaczęła się w sposób bardzo typowy. Na początku była to forma czystej zabawy i relaksu. Z czasem narodziła się chęć spróbowania czegoś zupełnie innego, co przełamie monotonie klasycznego biegania i jednocześnie będzie stanowiło dla mnie prawdziwe wyzwanie."

 

     Niedługo potem miałem już na swojej liście pierwszy start w sopockim Runmageddonie w 2015 r. Ten debiut okazał się być początkiem zupełnie nowej przygody. Rozpocząłem profesjonalne treningi przygotowujące do ekstremalnych biegów przeszkodowych. W 2016 roku brałem udział w zawodach już nie tylko jako ogromny pasjonat, lecz także w pełni świadomy zawodnik. Kolejnym silnym impulsem do rozwoju okazało się być dołączenie do drużyny sportowej „Koniuchy”.

  

     Moim ogromnym marzeniem było dostanie się na Mistrzostwa Europy biegów OCR.  Rozpocząłem jeszcze cięższe przygotowania mając w głowie jasno obrany cel. Zimowy Runmageddon Classic w Ełku i wywalczone tam 8 miejsce w swojej kategorii wiekowej zapewniły mi klasyfikację do Mistrzostw Europy w Holandii. Dotychczasowe osiągnięcia dały mi możliwość także na zmierzenie się z najlepszymi na Mistrzostwach Świata, które odbędą się w październiku w Kanadzie.

  

Wszystkie moje osiągnięcia stanowią dla mnie motywację do nieustannej pracy, a także pokazują, że niemożliwe nie istnieje.

ZNAJDŹ NAS RÓWNIEŻ TUTAJ