xRunners
www

0.0 pkt

0.0 pkt

0.0 pkt

0.0 pkt

trener24h.com.pl

Początkowo mała paczka znajomych, przygotowująca się do płaskich biegów ulicznych. Z biegiem czasu grupa rozrosła się do ponad 100 osób, chętnych do stałego doskonalenia się, stawiania czoła kolejnym wyzwaniom i łamania swoich wewnętrznych barier na wspólnych treningach i kolejnych biegach przeszkodowych i terenowych.

Grupa stworzona i skupiona wokół trenera Marcina Domańskiego, na co dzień prowadzącego zajęcia treningu funkcjonalnego oraz fizjoterapeuty reprezentacji Polski w rugby 7-osobowym. Marcin to także właściciel gabinetu fizjoterapeutycznego Stepmed. W przeszłości pracował między innymi w Szkole Mistrzostwa Sportowego i przygotowywał kaskaderów oraz aktorów do ról filmowych. Jako trener jest wymagający i bezkompromisowy, dlatego doskonale potrafi zmotywować do intensywnej pracy podczas zabiegów i treningów w gabinecie, klubie czy w terenie. Nieustannie odkrywa i wprowadza nowe metody ćwiczeń. Wykorzystuje gumy, taśmy, worki, wolne ciężary, opony, liny, sanki, oporniki oraz inne przyrządy niekoniecznie kojarzone z siłownią.

Autor specjalistycznego treningu funkcjonalnego, gdzie wszystkie ćwiczenia nawiązują do najczęściej wykonywanych ruchów poza salą treningową i mogą być wykonywane na co dzień.

Zapraszamy na nasze zajęcia, jeśli lubisz niestandardowe metody treningowe, niemal rodzinną atmosferę i „szorstkie” motywowanie. U nas ukształtujesz charakter – w tej ekipie nikt nigdy się nie poddał!

#trener24h #przestańsięmazać

ZAWODNICY:

RANKING:


ZNAJDŹ NAS RÓWNIEŻ TUTAJ