xRunners
www

0.0 pkt

0.0 pkt

0.0 pkt

0.0 pkt

Lubię Burpees'y

Lubię burpees’y – otwarta na ludzi, wyzwania i przygody wyluzowana grupa totalnie różnych osobowości z jednym mianownikiem -  sport i zabawa. Specjalizujemy się w biegach OCR.

 

Jako Lubię burpees’y istniejemy od 2016r, gdy grupa znajomych z klubu crossfitowego Hussars Katowice pierwszy raz zarejestrowała się pod tą nazwą na Spartan Race. Od tamtej pory minęło wiele biegów OCR’owych, asfaltowych, crossowych, zawodów crossfitowych, triathlonów, wyjazdów integracyjnych, grilli i innych – ludzie przychodzili, odchodzili, ale zawsze było wesoło.


Co nas wyróżnia? W myśl zasady : Każdy robi to co chce - Nikt nie dyryguje, nikt nie rządzi, nikt nie ustala zasad. Nie ma parcia na wyniki, nie mamy trenerów i szefów, nie ma spiny i nie ma musu. Chcesz to trenujesz, startujesz na 1000%, by osiągać wyniki, chcesz to robisz to rekreacyjnie, dla zdrowotności, dobrego samopoczucia z przyjaciółmi - Najważniejsza jest dobra zabawa i chęć spędzania czasu razem, na luzie. Grupa gdzie sport i wspólne podróże to sposób na dobrą zabawę. Trenujemy grupowo, trenujemy indywidualnie, trenujemy różne rzeczy, ale zawsze możesz liczyć na dobre słowo i wsparcie - Dlatego na chwilę obecną mamy zawodników początkujących, którzy zaczynają swoją przygodę z OCR’ami i przekraczają pierwsze mety zawodów, mamy średnio zaawansowanych, którzy walczą o swoje rekordy i dystanse oraz mamy w swoich szeregach biegowych weteranów, ultrasów.

Startujemy na arenie Polskiej i arenie międzynarodowej - często nasze wyjazdy na biegi to są od razu kilkudniowe wakacje, gdzie zabieramy swoje rodziny.

 

Z czasem zauważyliśmy, że nasz poziom sportowy rośnie i mamy kilku dobrych zawodników, tworzących mocną drużynę, osiągającą wyniki – myślimy, że możemy coś zawojować jeszcze w niedługim czasie :)

 

Rozwijamy się i chcemy więcej!

 

Nasze oficjalne drużynowe sukcesy:

- 7 miejsce Spartan Super Mallorca 2018 kat open (ponad 100 teamów)

- 3 miejsce Runmageddon Ultra 2018 kat Open

 

+ wiele innych, nieudokumentowanych ;P

ZAWODNICY:

RANKING:


ZNAJDŹ NAS RÓWNIEŻ TUTAJ