xRunners
www

0.0 pkt

0.0 pkt

0.0 pkt

0.0 pkt

AnngellsRun

Założyciel, Pomysłodawca, Wizjoner, Trener Rafał Lasota
Prezes Stowarzyszenia ANNGELLSRUN
Instruktor Biegów OCR
Trener Diagnostyki Sportowej
Życzliwy pośród 30 wrocławian na 2016 rok
Potrójny Weteran Biegów Runmageddonu 2016
Finisher Winter ULTRA Trail Małopolska na 48km+
Uczestnik Reebok Spartan Race UltraBeast Vechec 2016 - 49km i 70 przeszkód w górach
W 2016 roku do grudnia ukończonych 25 biegów ekstremalnych
trenuje cross fit, oraz boks tajski od kilku lat
 
Jest ciężko...!!!!!
Pójście na łatwiznę nie jest rozwiązaniem..
Życie jest trudne. Ciężko jest, gdy masz 37 lat, z tego zero dzieciństwa, wychowanek ulicy... Ten brudny i czarny świat -  Zakłady Poprawcze, Zakłady Karne, długie lata uzależnienia, nieudane małżeństwo... I musisz zacząć wszystko od nowa. Ciężko jest gdy zostawiając tamto życie, zostajesz bez domu... Trudno jest mierzyć się z tragediami życia. Nie jest łatwo, gdy pracujesz nad czymś, wkładasz w to wszystko, a to wciąż nie działa... Jest ciężko... Zrozumiałem, że informacja może zmienić sytuację. Wolę kupić książkę, niż nowy dom. Gdy kupię książkę, będę mógł kupić kilka domów. Jeśli kupił bym dom, nie posiadał bym właściwej informacji. Możecie spalić mój dom, a to i tak mnie nie ruszy. Mamy schematy -  możemy go odbudować. Możecie zabrać mi każdą złotówkę jaką posiadam, lecz dopiero kedy zabierzecie mi wiedzę i doświadczenie.....wtedy będę spłukany.
 
   Rozczarowanie zmusza Cię do szukania czegoś ważniejszego, a jeśli tego nie znajdziesz, skłania do przeszukania innych aspektów życia. Duchowych, rodzinnych, fizycznych. Jeśli tylko uwierzysz, że życie nie przydarza się Tobie, tylko jest dla Ciebie, wtedy z każdej sytuacji wyciągniesz korzyści i poprawisz poziom swojego życia.
 
   Rzeczą numer jeden, którą musisz zrobić jest PRACA NAD SAMYM SOBĄ! Zwiększaj swoją WARTOŚĆ, troszcz się o siebie. Czuj się spełniony. Musisz nadać swoim decyzjom wartość. Dla kogo? Dla Twoich akcji. Powiedziałeś coś, więc bum. Decyzja zapadła. Pózniej zapisujesz każdą czynność, którą wykonasz, aby decyzja stała się rzeczywistością. Rozumiecie, prawda?
 
   Każdy z nas będzie mierzył się z sytuacjami, w których czuje się kompletnie bezradny. Pytanie brzmi, co z tym zamierzasz zrobić?Możesz zapomnieć o tym, że byleś złym człowiekiem. O tym, że rozczarowywałeś innych, że siedziałeś w zakładach karnych, że ćpałeś do granic możliwości, że się rozwiodłeś, że nie raz byłeś na totalny dnie, bezdomny... O fakcie, który sprawia, że czujesz się gorszy... Spraw, aby reszta Twojego życia, była lepsza niż do tej pory. Zapomnij o przeszłości.
 
NAJLEPSZA CZĘŚĆ TWOJEGO ŻYCIA, JEST PRZED TOBĄ.....!

ZAWODNICY:

RANKING:


ZNAJDŹ NAS RÓWNIEŻ TUTAJ