xRunners
www

381.0 pkt

381.3 pkt

0.0 pkt

0.0 pkt

WW Team

Inicjatywa powstała na przełomie marca i kwietnia 2015 roku jeszcze w trakcie treningów przygotowujących do startu w Orlen Warsaw Marathone.
Grupa Włajaż Włajaż została powołane do życia w maju 2015r. Zdecydowaliśmy się na skrócenie nazwy do minimum i od tego czasu zajmujemy się startami w biegach typu OCR oraz ultra oraz treningami odpowiednio przygotowującymi do startów w wyzwaniach tego typu. Skupiamy w swoich szeregach miłośników wyzwań i mocnych wrażeń.
Wyścigi OCR (obstacle running) to sport, w którym zawodnik, poruszając się pieszo, musi pokonywać wiele wyzwań zarówno fizycznych, w postaci przeszkód, jak i mentalnych. Błoto i warunki terenowe mają doprowadzić w trakcie zawodów do psychicznego i fizycznego upadku. Przeszkody obejmują, ale nie ograniczają się do wspinaczki na ścianach, przenoszenia ciężkich przedmiotów, przemieszczania się przez przeszkody wodne i ogniowe, czołgania się pod drutem kolczastym, oraz przeszkód lodowych i elektrycznych.
Od momentu powstania grupy, organizujemy treningi outdoor, oraz biegowe. To dzięki tym manewrom rozwijamy nie tylko naszą indywidualną sprawność treningową ale także budujemy zaufanie i możemy przećwiczyć pokonywanie wymagających współpracy grupowej

ZAWODNICY:

RANKING:


ZNAJDŹ NAS RÓWNIEŻ TUTAJ