xRunners
www

14303.0 pkt

13397.6 pkt

906.9 pkt

0.0 pkt

Dirty Sparrows

"Jako drużyna pod aktualną nazwą istniejemy od listopada 2016. Od tamtego momentu pod limonkowymi barwami zjednoczyło się już parędziesiąt osób, nie tylko z Poznania.

Jesteśmy ekipą złożoną z ludzi w różnym wieku, o różnych celach treningowych i z różnym podejściem do biegów z przeszkodami – od luźnej, rodzinnej zabawy, po ‚ścigaczy’ z fal Elite i zawodników walczących o kwalifikacje do Mistrzostw Świata i Europy.

Z braku regularnych biegów w Poznaniu sami zaczęli tworzyć swoje małe, dwukilometrowe biegi z ogromnym zagęszczeniem przeszkód, z czego wiele nie odbiega poziomem trudności od najbardziej wymagających przeszkód. Get Dirty rozwija się dynamicznie i odbywa się trzykrotnie w każdym roku.

 

Nasze największe sukcesy:

 

Ranking OCR Polska:
2018 - 4. miejsce drużynowo, K40-44 - 3. miejsce Dorota Leśniak, K45-49 - 1. miejsce Karolina Kałkowska, 3. miejsce Monika Tuchołka;

2017 - 6. miejsce drużynowo;

 

Liga OCR:

2018 - 4. miejsce kobiety i 10. miejsce mężczyźni

 

Sezon 2018

24.03.2018 Biegun: Błotna Masakra (Gdynia) 2 miejsce Elite Kobiet – Magdalena Bentkowska 

24.03.2018 Biegun: Błotna Masakra (Gdynia) Open (1 okr) 3 miejsce Mężczyzn Wojciech Żołnierek 

14.04.2018 Barbarian Race – Rebelia (Warszawa) Elite Masters 2 miejsce – Piotr Drozdowski 

01.05.2018 Bieg Twardziela (Bogatynia) Elite 3 miejsce – Piotr Idczak 

05.05.2018 Runmageddon – Rekrut (Myślenice) Elite Kobiety 3 miejsce – Magdalena Bentkowska 

06.05.2018 Runmageddon – Classic (Myślenice) Elite Masters 2 miejsce – Grzegorz Leśniak 

03.06.2018 Barbarian Race – Furia (Wisła) Elite Masters Kobiety 1 miejsce – Dorota Leśniak 

09.06.2018 Terenowa Masakra 10km Bydgoszcz Drużyna Kobiet 2 miejsce –Dorota Leśniak, Aleksandra Oźminkowska, Magdalena Bentkowska 

09.06.2018 Terenowa Masakra 10km Bydgoszcz Drużyna Mieszana 2 miejsce – Dorota Leśniak, Aleksandra Oźminkowska, Nikodem Wróbel, Sasha Chyrun, Piotr Drozdowski

10.06.2018 Formoza Challenge (Oborniki) 10 km Ultra Kobiet 1 miejsce – Dorota Leśniak 

10.06.2018 Formoza Challenge (Oborniki) 5 km Kobiet 2 miejsce – Magdalena Bentkowska 

14.07.2018 Biegun: Ruchome Piaski (Gdynia) Open (2 okr) 1 miejsce – Jakub Kmieciak 

14.07.2018 Biegun: Ruchome Piaski (Gdynia) Open (2 okr) 2 miejsce – Piotr Idczak 

21.07.2018 Runmageddon Rekrut (Poznań) Elite Masters 2 miejsce – Tomasz Jeska 

21.07.2018 Runmageddon Rekrut (Poznań) Drużyna 3 miejsce – Kasper Kowalewski, Nikodem Wróbel, Adrian Miodek, Michał Kałużny, Jakub Kolasiński,

05.08.2018 Rage Run (Łąkie) Drużyna 2 miejsce – Piotr Idczak, Jakub Kmieciak, Nikodem Wróbel, Adam Pielatowski, Tomasz Jeska

01.09.2018 War Race (Szprotawa) Open 10 km 3 miejsce – Dorota Leśniak 

01.09.2018 War Race (Szprotawa) Open 10 km 2 miejsce – Nikodem Wróbel 

01.09.2018 War Race (Szprotawa) Open 5 km 2 miejsce – Nikodem Wróbel 

01.09.2018 War Race (Szprotawa) Drużyna 10 km 2 miejsce – Nikodem Wróbel, Piotr Drozdowski, Dorota Leśniak, Grzegorz Leśniak, Monika Tuchołka

23.09.2018 Runaway (Ostrów Wielkopolski) Drużyna Elite 3 miejsce – Nikodem Wróbel, Jakub Kmieciak, Wojciech Żołnierek, Adrian Miodek 

09.12.2018 Raptoring Challenge Open 1 miejsce – Jakub Kmieciak

 

Sezon 2017

3. miejsce elite drużynowo w Runmageddon Classic (Poznań)

3. miejsce drużynowo w Runmageddon Nocny Rekrut (Poznań)

2. miejsce Elite Nikodem Wróbel w Runmageddon Nocny Rekrut (Poznań)

1. miejsce Nikodem Wróbel w Biegun: Morska Bryza

2. miejsce na 3 kółka Magda Ol. w Biegun: Morska Bryza

2. miejsce na 2 kółka Ela w Biegun: Morska Bryza

3. miejsce drużynowe kat. Competetive w Spartan Race Łódź

2. miejsce open Nikodem Wróbel w Spartan Race Warszawa

3. miejsce drużynowo na Rage Run

3. miejsce Sasha Chyrun w Terenowej Masakrze

2. miejsce drużynowe kobiet w Terenowej Masakrze

2. miejsce kobiet Magdalena Bentkowska w War Race

2. miejsce Nikodem Wróbel w War Race"

 

 

ZAWODNICY:

RANKING:


ZNAJDŹ NAS RÓWNIEŻ TUTAJ