xRunners
www

0 pkt

0 pkt

0 pkt

0 pkt

OCR Team Dębica

"OCR Team Dębica - powstaliśmy w 2017roku, jesteśmy pozytywnie zakręconym stowarzyszeniem i grupą ludzi którzy kochają to co robią. Rozwijamy się i trenujemy by pokonać naszego największego wroga - nas samych i nasze niedoskonałości!

Łączymy pokolenia, przełamujemy stereotypy i pokazujemy, że biegać z przeszkodami może każdy niezależnie od doświadczenia czy stażu treningowego. Zawsze otwarci, wiecznie rywalizujący, uśmiechnięci od ucha do ucha startujemy by ukończyć każdy bieg i dać z siebie 100%. Nie poddajemy się, uparcie dążymy do swojego celu i spijamy śmietankę swojej ciężkiej pracy. Lubujemy bieganie po górach, posiadamy totalnie zdywersyfikowaną ekipę a nasze treningi to istna batalia na której zawsze dużo się dzieje.

Trenujemy głównie na torze przeszkód który budujemy własnymi siłami i zaangażowaniem na stoku narciarskim w Stobiernej. Jeśli nie wiesz jak i z kim zacząć to nie szukaj dłużej, wciągniemy Cię w świat OCR mocniej niż odkurzacz.

Nasi zawodnicy zaczynają świecić coraz jaśniej na arenie zarówno krajowej jak i międzynarodowej, zarówno w drużynie jak i indywidualnie.

Profesjonalizm a jednocześnie luźne podejście, mocne treningi a z drugiej strony dobra zabawa tego znajdziesz u nas dostatek!"

ZAWODNICY:

RANKING:


ZNAJDŹ NAS RÓWNIEŻ TUTAJ