xRunners
www

0 pkt

0 pkt

0 pkt

0 pkt

Dirty Sparrows

"Jako drużyna pod aktualną nazwą istniejemy od listopada 2016. Od tamtego momentu pod limonkowymi barwami zjednoczyło się już parędziesiąt osób, nie tylko z Poznania.

Jesteśmy ekipą złożoną z ludzi w różnym wieku, o różnych celach treningowych i z różnym podejściem do biegów z przeszkodami – od luźnej, rodzinnej zabawy, po ‚ścigaczy’ z fal Elite i zawodników walczących o kwalifikacje do Mistrzostw Świata i Europy.

Z braku regularnych biegów w Poznaniu sami zaczęli tworzyć swoje małe, dwukilometrowe biegi z ogromnym zagęszczeniem przeszkód, z czego wiele nie odbiega poziomem trudności od najbardziej wymagających przeszkód. Get Dirty rozwija się dynamicznie i odbywa się trzykrotnie w każdym roku.

 

Nasze największe sukcesy:

 

Ranking OCR Polska:
2018 - 4. miejsce drużynowo, K40-44 - 3. miejsce Dorota Leśniak, K45-49 - 1. miejsce Karolina Kałkowska, 3. miejsce Monika Tuchołka;

2017 - 6. miejsce drużynowo;

 

Liga OCR:

2018 - 4. miejsce kobiety i 10. miejsce mężczyźni

 

Sezon 2018

24.03.2018 Biegun: Błotna Masakra (Gdynia) 2 miejsce Elite Kobiet – Magdalena Bentkowska 

24.03.2018 Biegun: Błotna Masakra (Gdynia) Open (1 okr) 3 miejsce Mężczyzn Wojciech Żołnierek 

14.04.2018 Barbarian Race – Rebelia (Warszawa) Elite Masters 2 miejsce – Piotr Drozdowski 

01.05.2018 Bieg Twardziela (Bogatynia) Elite 3 miejsce – Piotr Idczak 

05.05.2018 Runmageddon – Rekrut (Myślenice) Elite Kobiety 3 miejsce – Magdalena Bentkowska 

06.05.2018 Runmageddon – Classic (Myślenice) Elite Masters 2 miejsce – Grzegorz Leśniak 

03.06.2018 Barbarian Race – Furia (Wisła) Elite Masters Kobiety 1 miejsce – Dorota Leśniak 

09.06.2018 Terenowa Masakra 10km Bydgoszcz Drużyna Kobiet 2 miejsce –Dorota Leśniak, Aleksandra Oźminkowska, Magdalena Bentkowska 

09.06.2018 Terenowa Masakra 10km Bydgoszcz Drużyna Mieszana 2 miejsce – Dorota Leśniak, Aleksandra Oźminkowska, Nikodem Wróbel, Sasha Chyrun, Piotr Drozdowski

10.06.2018 Formoza Challenge (Oborniki) 10 km Ultra Kobiet 1 miejsce – Dorota Leśniak 

10.06.2018 Formoza Challenge (Oborniki) 5 km Kobiet 2 miejsce – Magdalena Bentkowska 

14.07.2018 Biegun: Ruchome Piaski (Gdynia) Open (2 okr) 1 miejsce – Jakub Kmieciak 

14.07.2018 Biegun: Ruchome Piaski (Gdynia) Open (2 okr) 2 miejsce – Piotr Idczak 

21.07.2018 Runmageddon Rekrut (Poznań) Elite Masters 2 miejsce – Tomasz Jeska 

21.07.2018 Runmageddon Rekrut (Poznań) Drużyna 3 miejsce – Kasper Kowalewski, Nikodem Wróbel, Adrian Miodek, Michał Kałużny, Jakub Kolasiński,

05.08.2018 Rage Run (Łąkie) Drużyna 2 miejsce – Piotr Idczak, Jakub Kmieciak, Nikodem Wróbel, Adam Pielatowski, Tomasz Jeska

01.09.2018 War Race (Szprotawa) Open 10 km 3 miejsce – Dorota Leśniak 

01.09.2018 War Race (Szprotawa) Open 10 km 2 miejsce – Nikodem Wróbel 

01.09.2018 War Race (Szprotawa) Open 5 km 2 miejsce – Nikodem Wróbel 

01.09.2018 War Race (Szprotawa) Drużyna 10 km 2 miejsce – Nikodem Wróbel, Piotr Drozdowski, Dorota Leśniak, Grzegorz Leśniak, Monika Tuchołka

23.09.2018 Runaway (Ostrów Wielkopolski) Drużyna Elite 3 miejsce – Nikodem Wróbel, Jakub Kmieciak, Wojciech Żołnierek, Adrian Miodek 

09.12.2018 Raptoring Challenge Open 1 miejsce – Jakub Kmieciak

 

Sezon 2017

3. miejsce elite drużynowo w Runmageddon Classic (Poznań)

3. miejsce drużynowo w Runmageddon Nocny Rekrut (Poznań)

2. miejsce Elite Nikodem Wróbel w Runmageddon Nocny Rekrut (Poznań)

1. miejsce Nikodem Wróbel w Biegun: Morska Bryza

2. miejsce na 3 kółka Magda Ol. w Biegun: Morska Bryza

2. miejsce na 2 kółka Ela w Biegun: Morska Bryza

3. miejsce drużynowe kat. Competetive w Spartan Race Łódź

2. miejsce open Nikodem Wróbel w Spartan Race Warszawa

3. miejsce drużynowo na Rage Run

3. miejsce Sasha Chyrun w Terenowej Masakrze

2. miejsce drużynowe kobiet w Terenowej Masakrze

2. miejsce kobiet Magdalena Bentkowska w War Race

2. miejsce Nikodem Wróbel w War Race"

 

 

ZAWODNICY:

RANKING:


ZNAJDŹ NAS RÓWNIEŻ TUTAJ