xRunners
www

0.0 pkt

0.0 pkt

0.0 pkt

0.0 pkt

Power Training

Power Training to jedna z największych i najbardziej doświadczonych drużyn na polskiej arenie biegów z przeszkodami, partner prestiżowych biegów OCR, a także organizator profesjonalnych outdoorowych treningów przygotowujących do startu w zawodach. Naszą siłą są ludzie! To dzięki nim tworzymy Drużynę, która razem trenuje, wzajemnie wspiera i motywuje oraz wspólnie cieszy się z sukcesów. Jesteśmy wielką sportową rodziną, otwartą na pasjonatów o każdym poziomie zaawansowania. Jeśli tylko masz ochotę zostać jej członkiem, czuj się zaproszony!

 

Miejsce i czas treningów:

Wtorek godz. 19.00 Pole Mokotowskie  – siła i szybkość

Czwartek godz. 19.00 Pole Mokotowskie – wytrzymałość i wydolność

Sobota godz. 10.00 lokalizacja ruchoma (śledź nas na Fb) RUNMAGEDDON CHALLENGE – sprawność i zwinność

 

Sukcesy:

 

  • I miejsce - Najszybsza Drużyna - Nocny Runmageddon Sopot - 09.2016
  • I miejsce - Najszybsza Drużyna - Nocny Runmageddon Warszawa - 06.2016
  • I miejsce - Najszybsza Drużyna - Nocny Runmageddon Sopot - 09.2015
  • I miejsce - Najszybsza Drużyna Damska - Bieg Tygrysa (Duża Beczka) - 08.2016
  • I miejsce - Zwycięzca Runmageddon Rekrut Poznań - 11.2016 - Mateusz Chyliński
  • I miejsce - Najszybsza Kobieta - Runmageddon Rekrut Poznań - 11.2016 - Karolina Korzeniowska
  • I miejsce - Najszybsza Kobieta - Runmageddon Hardcore Silesia - 10.2016 - Małgorzata Daszkiewicz
  • I miejsce - Najszybsza Kobieta - Survival Race Poznań 12 km - 09.2015 - Małgorzata Daszkiewicz
  • I miejsce - Najszybsza Kobieta - Survival Race Poznań 6 km - 09.2015 - Małgorzata Daszkiewicz
  • I miejsce - Najszybsza Kobieta - Nocny Runmageddon Warszawa - 06.2016 - Agnieszka Burnus-Rychlewska
  • I miejsce - Najszybszy Mężczyzna - Runmageddon Rekrut Gliwice - 10.2015 - Volodymyr Khomenko
  • I miejsce - Największa Drużyna - Runmageddon Hardcore Silesia - 10.2016
  • I miejsce - Największa Drużyna - Runmageddon Rekrut Warszawa - 08.2016
  • I miejsce - Największa Drużyna - Runmageddon Classic Warszawa - 06.2016
  • I miejsce - Największa Drużyna - Finał Ligi Runmageddon - 10.2015
  • I miejsce - Największa Drużyna - Nocny Runmageddon - 09.2015
  • I miejsce - Największa Drużyna - Runmageddon Classic Sopot - 09.2015
  • I miejsce - Największa Drużyna - Runmageddon Classic Warszawa - 07.2015
  • I miejsce - Największa Drużyna - Runmageddon Hardcore Myślenice - 05.2015
  • I miejsce - Największa Drużyna - Runmageddon Rekrut Warszawa - 02.2015
  • II miejsce - Najszybsza Drużyna - Bieg Tygrysa (Duża Beczka) - 08.2016
  • II miejsce - Najszybsza Drużyna - Runmageddon Rekrut Warszawa - 08.2016
  • II miejsce - Najszybsza Drużyna - Runmageddon Classic Warszawa - 06.2016
  • II miejsce - Najszybsza Drużyna - Survival Race Warszawa (12 km) - 06.2016
  • II miejsce - Najszybsza Drużyna - Hunt Run (10 km) - 2016
  • II miejsce - Najszybsza Drużyna - Runmageddon Classic Sopot - 09.2015
  • II miejsce - Najszybsza Drużyna - Runmageddon Ultra Myślenice - 05.2015
  • II miejsce - Najszybsza Drużyna Damska - Hunt Run (10 km) - 2015
  • II miejsce - Najszybsza Drużyna - Speed Cross Race - 2015
  • II miejsce - Najszybsza Drużyna Męska - Bieg Czterech Generałów - 2016
  • II miejsce - Najszybsza Drużyna Męska - Bieg Czterech Generałów - 2015
  • II miejsce - Największa Drużyna - Finał Ligi Runmageddon - 11.2016
  • II miejsce - Najszybsza Kobieta - Finał Ligi Runmageddon - Małgorzata Daszkiewicz
  • II miejsce - Najszybsza Kobieta - Runmageddon Classic Sopot - 09.2016 - Małgorzata Daszkiewicz
  • II miejsce - Najszybszy Mężczyzna - Runmageddon Rekrut Warszawa - 08.2016 - Mateusz Chyliński
  • II miejsce - Najszybsza Kobieta - Nocny Runmageddon Warszawa - 06.2016 - Karolina Mirkowska
  • II miejsce - Najszybszy Mężczyzna - Triathlon Extremalny przy Biegu Wulkanów - 06.2016 - Piotr Tartanus
  • II miejsce - Najszybszy Mężczyzna - Bieg Szlakiem Wygasłych Wulkanów (7km) - 06.2016 - Wojtek Cała
  • II miejsce - Najszybsza Kobieta - Runmageddon Classic Silesia - 04.2016 - Agnieszka Burnus-Rychlewska
  • II miejsce - Najszybsza Kobieta - Runmageddon Hardcore Warszawa - 01.2016 - Karolina Mirkowska
  • II miejsce - Najszybsza Kobieta - Runmageddon Rekrut Warszawa - 01.2016 - Agnieszka Burnus-Rychlewska
  • II miejsce - Najszybsza Kobieta - Survival Race Poznań - 2015 - Kamila Augustyn
  • III miejsce - Najszybsza Drużyna - Runmageddon Silesia - 04.2016
  • III miejsce - Najszybsza Drużyna - Finał Ligi Runmageddon - 2015
  • III miejsce - Najszybsza Drużyna - Bieg Szlakiem Wygasłych Wulkanów - 2015
  • III miejsce - Najszybsza Kobieta - Nocny Runmageddon Warszawa - 06.2016 - Magda Jaskółka
  • III miejsce - Najszybsza Kobieta - Survival Race Warszawa - 2015 - Kamila Augustyn

ZAWODNICY:

RANKING:


ZNAJDŹ NAS RÓWNIEŻ TUTAJ